Praca

Stanowiska:
Specjalista ds. badań

Nabór na stanowiska od 14.07.2015

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość branży obuwniczej

Obowiązki:
Działania w zakresie badań i pracy inżyniersko-technologicznych
Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji technologicznej
Uczestnictwo w walidacji procesów technologicznych, nadzór nad prowadzonymi
badaniami przemysłowymi, aktywne włączanie się w wyszukiwanie nowych pomysłów
Tworzenie modeli wzorcowych i przeprowadzenie testów innowacyjnych podeszew
Tworzenie prototypu nowego rodzaju podeszew oraz jego testowanie
Dalsze prace nad udoskonaleniem prototypu i dopasowaniem go do potrzeb
każdego indywidualnego rodzaju obuwia oraz oczekiwań klienta.

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie
Atrakcyjne zarobki

Stanowiska:
  • Specjalista ds. badań
  • Specjalistka ds. badań

Nabór na stanowiska do 31.05.2014 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży obuwniczej

Obowiązki:
  • Działania w zakresie badań i pracy inżyniersko-technologicznych
  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji technologicznej
  • Uczestnictwo w walidacji procesów technologicznych, nadzór nad prowadzonymi
  • Tworzenie modeli wzorcowych i przeprowadzenie testów innowacyjnych podeszew
  • Tworzenie prototypu nowego rodzaju podeszew oraz jego testowanie
  • Dalsze prace nad udoskonaleniem prototypu i dopasowaniem go do potrzeb

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie
  • Atrakcyjne zarobki